Vymáhání pohledávek


 V případě, že disponujete pohledávkou, kterou Váš dlužník neuhradil a hradit nehodlá, jsme připraveni Vám v této věci asistovat od počáteční výzvy k úhradě až po vymáhání částky soudní cestou a případně i cestou exekuce.
Na počátku každého vymáhání pohledávky sepíšeme výzvu dlužníkovi ve Vašem zastoupení, tedy v zastoupení věřitele. V případě úspěšné úhrady dluhu ze strany dlužníka činí naše sazba 10% z uhrazené částky. V případě, že dlužník neuhradí ničeho, poskytujeme tuto službu – sepsání a odeslání výzvy bezplatně.

Následné vymáhání částky soudní cestou poskytujeme za naši standardní hodinovou sazbu nebo dohodnutou odměnu spolu s přiznanými náklady na právní zastoupení podle vyhl. 177/1996 Sb. v případě úspěchu ve věci. V případě neúspěchu ve věci pouze za hodinovou sazbu, či dohodnutou odměnu.

Pokud bude nutno v případě úspěchu ve věci částku vymáhat exekuční cestou, bude Vám tato služba poskytnuta zdarma a naše odměna bude opět ve formě nákladů právního zastoupení v exekučním řízení dle vyhlášky 177/1996 Sb.